Zewnętrzne

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Jesteśmy mobilni! Umów niezobowiązujący pomiar lub prezentację 720 814 814

Wytchnienie w upalne dni rolety zewnętrzne Wrocław

Stała ekspozycja na słońce powoduje nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń, zwłaszcza na poddaszu. Jeśli oprócz zapewnienia sobie komfortu, przytulności i prywatności cenisz chłód mieszkania w upalne dni, wypróbuj rolety zewnętrzne. Wrocław to serce naszej technologii – oferujemy rolety adaptacyjne, dachowe i podtynkowe. To nowoczesne, wygodne i bezpieczne rozwiązania, dzięki którym zyskujesz niewidoczny mechanizm, a kolor skrzynki możesz dobrać według indywidualnych upodobań, aby w pełni zgrywał się ze stylem Twojego budynku.

Rozciągnięta roleta zewnętrzna zatrzymuje 100 proc. światła i ciepła. Mechanizm nie ingeruje w konstrukcję nadproża ani okien, więc nie generuje strat ciepła. Oprócz doskonałej termoizolacji, stanowi skuteczną barierę antywłamaniową.

Gwarancja

3 lata gwarancji na każdy oferowany produkt.

Serwis

Maksymalnie do dwóch dni oczekiwania na serwis.

Naprawa

Średni czas usługi serwisowej to 20 minut.

PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI

Po dokonaniu zakupu istnieje także możliwość uzyskania przedłużenia gwarancji na wszystkie nasze produkty o dodatkowe 6 miesięcy. O szczegóły należy zapytać przedstawiciela handlowego.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

REALIZACJE

Więcej realizacji

Czy warto zainwestować w rolety zewnętrzne? Wrocław poleca!

Rolety zewnętrzne to całoroczne rozwiązanie poprawiające komfort cieplny w pomieszczeniach – doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Podczas upalnych dni możesz zaciemnić całkowicie salon, sypialnię czy gabinet; koniec z palącymi promieniami słonecznymi, które nie tylko nadmiernie nagrzewają pomieszczenie, ale również nie pozwalają na pracę w skupieniu. Jeśli zwykłe zasłony lub żaluzje nie dają sobie z nimi rady, postaw na profesjonalne zewnętrzne rolety okienne – Wrocław coraz częściej decyduje się na to rozwiązanie! W ciągu dnia możesz ograniczyć napływ promieni słonecznych do wnętrza, nocą z kolei masz możliwość dokładnego zaciemnienia pomieszczenia: to rozwiązanie doskonale sprawdzi się zwłaszcza w sypialni czy pokoju gościnnym. Jeśli denerwują Cię promienie słoneczne odbijające się w ekranie komputera czy telewizorze, wystarczy kilka chwil, by poprawić warunki pracy lub odpoczynku. A skoro o tym mowa, ważnym argumentem przemawiającym za tym, by zdecydować się na rolety wygłuszające jest także… możliwość ograniczenia hałasu przedostającego się do środka. Ruchliwa ulica, dworzec kolejowy, popularny bar czy klub muzyczny – czasem w najbliższym sąsiedztwie naszego domu znajdują się źródła głośnych dźwięków, które skutecznie utrudniają nam wypoczynek i spokojny sen. Montaż zewnętrznych rolet może być rozwiązaniem problemu: nie tylko świetnie chronią przed promieniami słonecznymi i nadmiernym oświetleniem z zewnątrz, ale również zmniejszają ilość hałasu przedostającego się do wnętrza domu czy mieszkania. Nie tylko mieszkańcy ścisłego centrum potrzebują czasem ochrony przed hałasem: takie zabezpieczenie docenią także właściciele domów jednorodzinnych, znajdujących się w pobliżu obiektów sportowych czy tras szybkiego ruchu. Warto także pamiętać, że rolety stanowią dodatkową ochronę przed zimnem, co w okresie przymrozków ma niebagatelne znaczenie – niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym, kamienicy czy bloku mieszkalnym. Dzięki roletom nie wychłodzisz oraz nadmiernie nie nagrzejesz pomieszczeń. Duże okna tarasowe czy wykuszowe mogą powodować dodatkowe straty ciepła w czasie zimy; inwestycja w rolety zewnętrzne będzie zatem rozwiązaniem umożliwiającym obniżenie rachunków za ogrzewanie.

Ochrona przed napadem – rolety antywłamaniowe Wrocław

Rolety adaptacyjne wygłuszają wnętrza, zapewniając doskonały komfort życia i pracy. Redukując natężenie światła oraz stopień nagrzewania się pomieszczeń, sprzyjają oszczędnościom. Zrezygnuj z klimatyzacji i dodatkowych piecyków. Zimą dobre rolety zewnętrzne chronią bowiem przed utratą ciepła. Skutecznie odstraszają włamywaczy, znacząco podnosząc poziom Twojego bezpieczeństwa.

Ścieżka zakupowa

Jak dokonać zakupu?

zadzwoń
zmierzymy
wycenimy
zamontujemy

Tylko cztery kroki dzielą Państwa od poprawy warunków i komfortu mieszkania!

Doradzimy jaki rodzaj produktu oraz jaki materiał do niego dobrać. Na spotkaniu przygotujemy właściwą wycenę, a Ty będziesz miał swobodę podjęcia decyzji co dalej.

Rolety antywłamaniowe: zabezpiecz swój dom

Właściwe dopasowanie barwy rolety antywłamaniowej sprawi, że perfekcyjnie wkomponuje się w design budynku. Wybierz rozwiązanie dobrane konkretnie do Twoich potrzeb – rolety antywłamaniowe Wrocław.

Dlaczego warto zainwestować w rolety antywłamaniowe?

Wrocław to stosunkowo bezpieczne miasto, jednak nie warto kusić losu; właściciele domów jednorodzinnych oraz mieszkań na parterze zdecydowanie powinni rozważyć dodatkową ochronę. Nie musisz wcale często wyjeżdżać: czasem wystarczy jedno popołudnie poza domem, by paść ofiarą włamywaczy. Rolety antywłamaniowe oprócz funkcji zaciemniającej stanowią także dodatkowe zabezpieczenie. Pamiętaj, że każdy rabunek to nie tylko ryzyko utraty cennych przedmiotów, ale również zniszczenia: wybite szyby, uszkodzone okna i drzwi to dodatkowy koszt, który należy ponieść w przypadku takiego przestępstwa. Nie ryzykuj; zapewnij sobie i bliskim spokojny sen i zainwestuj w rolety antywłamaniowe, dzięki którym zabezpieczysz swój dom lub mieszkanie.

Rolety zewnętrzne doskonale chronią także przed wzrokiem ciekawskich przechodniów i sąsiadów; jeśli nie chcesz niepotrzebnie chwalić się wyposażeniem swojego miejsca zamieszkania, rolety zewnętrzne w prosty sposób odgrodzą Cię od ciekawskich spojrzeń i zapewnią poczucie swobody i intymności. Dawniej taką funkcję pełniły okiennice, zasłony lub żaluzje; każde z tych rozwiązań miało jednak swoje wady, począwszy od niemożliwości całkowitego zaciemnienia pomieszczeń, po kwestie estetyczne. Dziś istnieje już niewiele domów, do których pasują tradycyjne drewniane okiennice, a jeśli mieszkasz w nowoczesnym budownictwie, z pewnością zależy Ci na nowocześniejszych rozwiązaniach. Nasze antywłamaniowe rolety zewnętrzne to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią sobie nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, ale również design. Są nowoczesne i minimalistyczne, uzupełniają aranżację budowli i jednocześnie nie przyciągają nadmiernie uwagi – idealnie wpisują się w ideę nowoczesnego budownictwa.

Jesteśmy mobilni! Umów niezobowiązujący pomiar lub prezentację 720 814 814