Wrolety

O nas

Wyobraź sobie sobotni poranek i siebie na kanapie w salonie. Chciałbyś odpocząć, ale nachalne promienie słoneczne świecą Ci prosto w twarz? Jest na to rozwiązanie! Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszych osłon okiennych, a taki problem już nigdy nie zaburzy Twojego odpoczynku po całym tygodniu pracy.

Sprawdź kompleksową obsługę naszych doradców i pozwól nam zadbać o Ciebie. Zdecyduj się na roletę wewnętrzną lub zewnętrzną, albo wybierz coś z szerokiej gamy naszych produktów. Rolety dzień-noc, plisy, żaluzje aluminiowe… – każdą z propozycji dobierzemy do Twoich potrzeb. Zadzwoń do naszego doradcy, który dokona niezbędnych pomiarów i fachowym okiem dobierze odpowiedni typ osłon do Twojego wnętrza.

Możesz też skorzystać z naszego kalkulatora i sprawdzić, ile będą kosztowały Cię wybrane osłony. Zapewniamy, że prezentowany przez nas asortyment to najlepszy wybór! A jeśli znalazłeś tańszą ofertę, skontaktuj się z nami ‒ przebijemy cenę konkurencji!

Referencje

Zaufali nam

Wrolety

Obszar działania

Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło cieszyć się odpowiednio zacienionymi przestrzeniami, dlatego… Dojeżdżamy do naszych klientów! Nasze osłony okienne jesteśmy w stanie zamontować w każdym domu, mieszkaniu czy innym budynku, który znajduje się w promieniu 20 km od centrum Wrocławia. Nie jesteś pewien czy możemy przyjechać też do Ciebie? Skontaktuj się z nami celem ustalenia czy podejmiemy się współpracy w Twojej lokalizacji. Obszar działania jest umowny i stosujemy od niego odstępstwa.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie wiesz, jak montaż rolety wpłynie na ruchomość Twojego okna? A może chciałbyś poznać różnicę pomiędzy roletą w kasecie i tej bez? Zastanawiasz się, ile czasu zajmuje nam realizacja zamówienia? Zobacz, jakie pytania zadają najczęściej klienci i sprawdź, czy wśród odpowiedzi znajduje się wyjaśnienie również dla Twoich wątpliwości.

Jeśli nie, skontaktuj się z nami w celu uzyskania właściwej pomocy.

Jesteśmy mobilni! Umów niezobowiązujący pomiar lub prezentację 720 814 814