PL EN

Opinie i referencje - rolety Wrocław

Referencje

HDlabel Mariusz Kamiński

HDlabel Mariusz Kamiński, ul. R. Chomicza 26 / Tyniec Mały, 55-040 Kobierzyce ma przyjemność polecić firmę Wrolety Marcin Siudek, 56-410 Białe Błoto IIB jako dostawcę i montażystę okiennych rolet materiałowych wewnętrznych...

Czytaj więcej - pdf

SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD PROFILAKTYCZNO-LECZNICZY PROVITA

SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD PROFILAKTYCZNO-LECZNICZY PROVITA sp. z o.o. we Wrocławiu rekomenduje Firmę Marcin Siudek Wrolety - osłony okienne z Wrocławia jako profesjonalnego partnera w wykonywaniu żaluzji oraz rolet tekstylnych...

Czytaj więcej - pdf

Opinie

Zakład Instalacji Budowlanych s.c.

W trakcie całego procesu współpracy firma Wrolety wykazała się profesjonalnym i fachowym podejściem do klienta. Nienaganny proces obsługi oraz realizacji zamówienia to wizytówka firmy.

Maciej Idzikowski

Śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy wybór dla osób szukających rolet. Profesjonalna obsługa klienta, błyskawiczny i fachowy montaż. Bez dwóch zdań polecam.

Artael Bancoleo

Roletki zamontowane szybko i sprawnie. Profesjonalne podejście do klienta i niskie ceny. Będę polecać dalej.

Martyna Kukiełka

Rewelacyjna i szybka realizacja zamówienia, a przede wszystkim profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Do tego niska cena i montaż gratis, polecam serdecznie! :)

Kasia Mikiciuk

Wielki plus za profesjonalizm i poziom obsługi. Jedna z tańszych firm jakie znalazłam. Jakość na bardzo wysokim poziomie! Polecam ;)

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!