PL EN

Żaluzje drewniane - Wrocław

Żaluzja 25mm

Od lat jest to najczęściej spotykany system osłonowy we wszelkiego typu budynkach użytku publicznego, biurach czy szkołach. Cieszy się dużą popularnością ze względu na prostotę obsługi, trwałość i niezawodność.

Czytaj więcej

Opis

Zastosowanie nowoczesnych materiałów i mechanizmów sprawia, że mimo intensywnej eksploatacji nie tracą one na estetyce czy funkcjonalności. Wybór spośród ponad 250 rodzajów tkanin pozwala na dopasowanie kolorystyki do każdego wnętrza a w sytuacji podwyższonych wymogów zastosowanie również tkaniny z atestem trudnopalności.

System dopuszcza możliwość łączenia żaluzji w zestawy mające nawet 12 m długości. Dzięki temu nie straszne są nam nawet największe przeszklenia.

Specyfikacja

Sposób montażu: przykręcane, zawieszane

Rodzaj montażu: inwazyjny/bezinwazyjny

Miejsce montażu: rama okienna, ściana, sufit

Sterowanie: ręczne

Wybór materiałów: ponad 30 wzorów

Dostępne rozmiary: 25 mm

Minimalna szerokość: 50 cm

Maksymalna szerokość: 270 cm

Galeria

Żaluzja 50mm

Żaluzje drewniane 50mm to klasa sama w sobie. Na prestiż posiadania tego typu osłon okiennych mogą sobie pozwolić nieliczni.

Czytaj więcej

Opis

Wyższy koszt w porównaniu do innych rozwiązań przekłada się jednak na ich estetykę i fakt bycia ozdobą w każdym wnętrzu. Aby w pełni oddać ich gabaryt i estetykę najczęściej montowane są na ścianie lub suficie. Sterowanie ułatwia nam system kołysek sznurkowych za pomocą, których ponosimy i opuszczamy lamele jednocześnie mogąc ustawić ich odpowiedni kąt. W zależności od preferencji klienta stosujemy jeden z dwóch wariantów utrzymania lameli – sznurkowy lub taśmowy. Maskownica górnej rynny wykonywana jest z identycznego rodzaju i koloru drewna jak lamelki dzięki czemu całość współgra ze sobą i maskuje elementy mechanizmu.

Warto pamiętać, że żaluzja drewniana 50mm po podniesieniu do góry zajmuje ok 20% swojej całkowitej wysokości co niejednokrotnie negatywnie wpływa na możliwości montażu. Aby uniknąć wątpliwości przy ustalaniu najlepszej konfiguracji, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Oni rozwieją wszystkie wątpliwości i znajdą najlepsze rozwiązanie.

Specyfikacja

Sposób montażu: przykręcane

Rodzaj montażu: inwazyjny

Miejsce montażu: ściana, sufit

Sterowanie: ręczne

Wybór materiałów: ponad 30 wzorów

Utrzymanie lameli: sznurkowe/taśmowe

Minimalna szerokość: 50 cm

Maksymalna szerokość: 270 cm

Galeria

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!