PL EN

Rolety dzień noc - Wrocław

Roletki w kasecie

Rolety dzień noc zostały wprowadzone na rynek jako odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcieli połączyć zalety firanki i rolety materiałowej. Dwie nachodzące na siebie warstwy materiału umożliwiają płynną regulację przeziernością oraz nasłonecznieniem wnętrza.

Czytaj więcej

Opis

Od kilku sezonów cieszą się one niemalejącą popularnością a ich praktyczność czyni je produktem najchętniej wybieranym przez naszych klientów. Zastosowanie systemu, w którym materiał schowany jest w kasecie pozwolił na maksymalizację estetyki jednocześnie zachowując prostotę i funkcjonalność rozwiązania. Nieskomplikowana konstrukcja oraz wykorzystanie dobrej jakości komponentów przekłada się na komfort obsługi oraz bezawaryjne działanie. Raz zamontowane rolety służyć będą przez lata.

Obsługa roletki oraz regulacja zaciemnienia odbywa się przy pomocy najpopularniejszego na rynku mechanizmu łańcuszkowego ze stopem. Aluminiowe kasetki osłonowe przygotowane zostały w kilku wariantach kolorystycznych dzięki czemu idealnie współgrają ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien.

W zależności od potrzeb klienta oraz możliwości montażu, dopasowywany jest jeden z kilku modeli kasetek osłonowych. Szczegóły ustalane są na spotkaniu po wymierzeniu okien pod zamówienie.

Specyfikacja

Sposób montażu: przykręcana, przyklejana

Rodzaj montażu: inwazyjny/bezinwazyjny

Miejsce montażu: skrzydło okienne/ściana/sufit

Sterowanie: mechanizm łańcuszkowy ze stopem

Dostępne kolory mechanizmu: biały, brązowy, ciemny szary + drewnopodobne

Wybór materiałów: prawie 200 wzorów do wyboru

Minimalna szerokość: 35 cm

Maksymalna szerokość: 250 cm

Galeria

Roletka bez kasety

Roletka dzień noc bez kasety to osłona okna, której największą zaletą obok niskiego kosztu jest możliwość płynnego regulowania poziomu nasłonecznienia wnętrza.

Czytaj więcej

Opis

Wykorzystanie podwójnej warstwy tkaniny przeplatającej paski siatki z paskami materiału pozwala na operowanie stopniem przezierności a co za tym idzie ilością światła jakie dociera do wnętrza. Nie są to jednak osłony przegotowane z myślą o całkowitym zaciemnieniu. Zostały bowiem one stworzone jako połączenie firan i roletek materiałowych a co za tym idzie nastawione są na wpuszczenie maksymalnej ilości światła przy jednoczesnym zachowaniu prywatności.

Kilka sposobów montażu takiej rolety umożliwia nam dopasowanie jej do odpowiednich potrzeb każdego klienta. Te najmniejsze zwykle zawieszane są na ramie okna w przeciwieństwie do tych wielkogabarytowych, które muszą zostać solidnie przykręcone do ściany lub sufitu.

Minimalistyczna konstrukcja przekłada się bezpośrednio na niski koszt oraz maksymalizację efektu estetycznego.

Specyfikacja

Sposób montażu: zawieszane, przykręcane, przyklejane

Rodzaj montażu: bezinwazyjny/inwazyjny

Miejsce montażu: skrzydło okienne

Sterowanie: mechanizm łańcuszkowy ze stopem

Dostępne kolory mechanizmu: biały, brąz, złoty dąb

Wybór materiałów: prawie 300 wzorów do wyboru

Minimalna szerokość: 35 cm

Maksymalna szerokość: 250 cm

Galeria

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!