PL EN

Rolety do okien dachowych - Wrocław

Roletki dachowe w kasecie to osłona do okien połaciowych, która dzięki prowadnicom zapewnia doskonałą, pozbawioną prześwitów, ochronę przed słońcem.

Czytaj więcej

Opis

Estetycznie wykonane prowadnice o dużej trwałości i wytrzymałości przekładają się nie tylko na długoletnie użytkowanie, ale także efektowny wygląd. System przystosowany jest do montażu na wszystkich rodzajach okien dachowych również tych znajdujących się na dużych wysokościach. Wykończenie wyprofilowaną listwą dolną umożliwia prowadzenie materiału płynnie i bez żadnych zacięć a wykorzystany system naciągu tkaniny pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji.

Roletę przygotować możemy w jednym z ponad 300 wzorów materiałów występujących w różnych wariantach kolorystycznych. Wybór tkanin podgumowanych lub foliowanych pozwoli na zredukowanie poziomu nasłonecznienia i nagrzewania się poddasza co pozytywnie wpłynie na komfort przebywania w domowym zaciszu.

Roletki tego typu idealnie współgrają z zewnętrznymi markizami dachowymi. Dzięki połączeniu obu systemów możemy skutecznie przeciwdziałać wysokim temperaturom i nadmiernym nagrzewaniu się pomieszczeń.

Specyfikacja

Sposób montażu: przykręcana

Rodzaj montażu: inwazyjny

Miejsce montażu: skrzydło okienne

Sterowanie: ręczne

Dostępne kolory mechanizmu: biały, oksydowany, beżowy

Wybór materiałów: prawie 300 wzorów do wyboru

Minimalna szerokość: 40 cm

Maksymalna szerokość: 120 cm

Galeria

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!