PL EN

Plisy do okien pionowych - Wrocław

Plisy są jednym z najnowszych systemów osłonowych jakie możemy spotkać na polskim rynku. Stworzone zostały z myślą o klientach szukających produktu estetycznego i jednocześnie praktycznego.

Czytaj więcej

Opis

Minimalistyczna konstrukcja na którą składają się dwie ruchome belki z naciągniętą między nimi plisowaną tkaniną umożliwiają płynną regulację poziomu nasłonecznienia wnętrza. Sznurkowy system utrzymania plisy pozwala na zatrzymanie belek w dowolnej pozycji gwarantując maksimum swobody. Dostępność ponad 250 różnych materiałów jest gwarancją na dopasowanie kolorystyki do każdego wnętrza. W ofercie posiadamy tkaniny przezierne, półprzepuszczalne, podgumowane/zaciemniające oraz typu plaster miodu. Nieskomplikowany mechanizm zapewnia bezawaryjną pracę na lata.

System plis jest jednym z dwóch dostępnych na rynku rozwiązań, które pozwalają na wyczyszczenie ich pod wodą. Łatwy demontaż i montaż sprawia, że proces czyszczenia jest na tyle prosty, że nie będzie trudnością dla nikogo. Czyszczenie jej raz do roku zapewni że nawet po wielu latach plisa zachowa swój pierwotny blask.

Specyfikacja

Sposób montażu: przykręcana, zawieszana

Rodzaj montażu: inwazyjny/bezinwazyjny

Miejsce montażu: skrzydło okienne

Sterowanie: ręczne

Dostępne kolory mechanizmu: biały, brązowy, antracyt, orzech złoty dąb, oksydowany, beżowy

Wybór materiałów: Prawie 300 wzorów do wyboru

Minimalna szerokość: 40 cm

Maksymalna szerokość: 150 cm

Galeria

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!