PL EN

Plisa do okna dachowego - Wrocław

Plisa do okna dachowego jest alternatywą dla typowych rolet połaciowych. Łączy ze sobą prostotę obsługi oraz efektywność w zakresie zmniejszania stopnia nasłonecznienia i nagrzewania się wnętrza.

Czytaj więcej

Opis

Sposób montażu oraz zastosowane prowadnice zwiększają jej efektywność dzięki całkowitemu zamknięciu przestrzeni między plisą a szybą. Prosta konstrukcja bez ruchomych elementów sprawia, że system plis jest o wiele bardziej odporny na działania temperatur co przekłada się na niezawodne działania nawet w skrajnych warunkach atmosferycznych.

Konstrukcja i możliwości montażu pozwalają na wykorzystanie tego systemu w każdego rodzaju oknach dachowych bez względu na producenta, wymiar czy tworzywo z jakiego jest wykonane okno.

Tak jak w przypadku plis do okien pionowych zastosowanie tutaj systemu utrzymania sznurkowego pozwala na swobodę poruszania i zatrzymywania obu belek w dowolnym miejscu. Dzięki temu to Ty decydujesz ile światła wpada do wnętrza pomieszczenia.

Wśród ponad 250 tkanin znajdują się również tkaniny zaciemniające, podgumowane oraz te o konstrukcji plastra miodu. Wybór odpowiedniego materiału to gwarancja satysfakcji każdego klienta.

Specyfikacja

Sposób montażu: przykręcana

Rodzaj montażu: inwazyjny

Miejsce montażu: skrzydło okienne

Sterowanie: ręczne

Dostępne kolory mechanizmu: biały, brązowy, antracyt, orzech złoty dąb, oksydowany, beżowy

Wybór materiałów: prawie 300 wzorów do wyboru

Minimalna szerokość: 40 cm

Maksymalna szerokość: 150 cm

Galeria

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!