PL EN

Moskitiera ramkowa - Wrocław

Wartości posiadania moskitiery nie doceni ten, kto nigdy jej nie miał. Jest to najtańszy i najbardziej efektywny sposób na zabezpieczenie mieszkania przed niechcianymi owadami i insektami.

Czytaj więcej

Opis

Największym atutem tego rozwiązania jest montaż bezinwazyjny, który nie ogranicza ruchomości okna oraz nie wymaga naruszania jego konstrukcji. Zamontowana moskitiera dzięki swojej budowie nie ogranicza ilości światła wpadającego do mieszkania oraz umożliwia swobodną wymianę powietrza. Dzięki zastosowaniu grafitowej siatki utrzymanie moskitiery w czystości jest banalnie proste ponieważ nie widać na niej brudu. Bogaty wybór kolorów ramek umożliwia dopasowanie jej do koloru stolarki tak aby była jak najmniej widoczna od zewnątrz.

Moskitiera ramkowa odporna jest na działanie warunków atmosferycznych i co za tym idzie nie trzeba jej demontować w sezonie zimowym. Jej minimalistyczna konstrukcja pozwala nam na montaż nawet w sytuacji kiedy klient posiada rolety zewnętrzne, nawietrzak w górnej części skrzydła czy też okna półlicowe.

W naszej ofercie dostępna jest również siatka przeciwpyłowa idealna dla osób, które mają problem z kurzem dostającym się przez okno do wnętrza mieszkania. Siatka przeciwpyłowa jest gęstsza niż standardowa i występuje tylko w kolorze czarnym.

Specyfikacja

Sposób montażu: zaczepy

Rodzaj montażu: bezinwazyjny

Miejsce montażu: rama okna

Dostępne kolory mechanizmu: biały, brąz, ciemny brąz, antracyt, złoty dąb, winchester, orzech mahoń

Wybór materiałów: siatka grafitowa, siatka przeciwpyłowa

Minimalna szerokość: 50 cm

Maksymalna szerokość: 200 cm

Galeria

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!