PL EN

Serwis - Wrocław

3

lata gwarancji

2

dni robocze - czas reakcji na serwis

20

minut - średni czas serwisu

Nic nie jest wieczne i nawet najlepsze spośród rolet czasem się buntują i odmawiają współpracy. Oferując swoim klientom trzyletnią gwarancję na nasze produkty gwarantujemy, że w ciągu trzech lat od zakupu będą one przez nas serwisowane w ramach bezpłatnej usługi naprawy. Bez względu na to czy szkodzenie powstało z winy ukrytej wady czy błędnego montażu, my bierzemy za nie odpowiedzialność.

Kiedy w Twoich roletach przestanie coś działać napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pamiętaj aby do maila załączyć zdjęcie usterki oraz podać niezbędne informacje dzięki którym rozpoznamy Cię jako naszego klienta. Nasi pracownicy na podstawie materiału zdjęciowego przygotują rozwiązanie i wyślą do Ciebie naszego serwisanta.

Gwarancja już minęła? Masz uszkodzone rolety od innego producenta? Nie ma się czym martwić. Zadzwoń do nas na numer 720 814 814 a my postaramy się pomóc najlepiej jak będziemy potrafili.

HU HU... 3 lata gwarancji

 

Zobacz

nasz obszar działania i zadzwoń!